AKTUÁLNÍ OTEVÍRACÍ DOBA Zavřeno
+420 725 722 541, +420 725 724 447 info@knihovna-as.cz Hledat v katalogu

Nabídka práce: Knihovník/ce

Nabídka práce

Popis k výběrovému řízení na volnou pracovní pozici knihovník/ce

Název pozice:

Knihovník/ce (na základě osobního pohovoru vyhodnotíme možné zařazaní na dětské či dospělé oddělení knihovny)

Místo výkonu práce:

Městská knihovna Aš - Hlavní 239/23, 352 01 Aš

Pracovní poměr:

Plný úvazek - 40h/týden

Požadujeme:

• Vzdělání: Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Praxe: Zkušenosti v knihovnickém oboru jsou výhodou, ale ne podmínkou.
  • Jazykové znalosti: Znalost českého jazyka na vysoké úrovni, znalost cizího jazyka je výhodou.
  • Technické dovednosti: Znalost práce s informačními systémy, zkušenosti s digitalizací dokumentů a orientace v elektronických zdrojích.
  • Komunikační a organizační schopnosti: Schopnost efektivně komunikovat s uživateli knihovny, organizovat akce a spolupracovat s kolegy.
  • Osobní předpoklady: Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, ochota učit se novým věcem a aktivně se podílet na rozvoji knihovny.

Náplň práce:

• Správa a organizace knihovního fondu: Katalogizace, třídění a údržba knihovního materiálu.
  • Poskytování knihovnických služeb: Výpůjční služby, informační služby a asistence uživatelům při vyhledávání informací.
  • Digitalizace a správa elektronických zdrojů: Digitalizace dokumentů a databází.
  • Organizace akcí a vzdělávacích programů: Příprava a realizace kulturních a vzdělávacích akcí, přednášek a workshopů pro veřejnost.
  • Spolupráce s dalšími institucemi: Navazování a udržování spolupráce s místními školami a kulturními institucemi.

Jak se přihlásit:

Zájemci o tuto pozici mohou zaslat svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu reditel@kmic.cz nebo poštou na adresu Hlavní 239/23, 352 01 Aš nejpozději do 08. 08. 2024.

Výběrové řízení:

Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor, který se bude konat po ukončení sběru přihlášek. Podrobné infromace budou uchazeči zaslány e-mailem.

Kontakt:

Pro další informace můžete kontaktovat ředitelku organizace - Ing. Mgr. Andreu Kuzma, a to na telefonním čísle +420 725 728 416 nebo e-mailu reditel@kmic.cz.