AKTUÁLNÍ OTEVÍRACÍ DOBA Zavřeno
+420 725 722 541, +420 725 724 447 info@knihovna-as.cz Hledat v katalogu

Donášková služba

Služby

Knihy přímo do vaší domácnosti.

Chcete využívat služeb knihovny, číst si, poslouchat, ale už vám nohy neslouží jako kdysi? Služba je určena pro zdravotně znevýhodněné čtenáře knihovny s bydlištěm v Aši a nejbližším okolí, pro které je obtížné nebo zcela nemožné knihovnu navštívit (lidé se zrakovým či tělesným postižením a senioři).

Službu můžete využít i při dlouhodobé jednorázové indispozici.

Pro čtenáře s platným čtenářským průkazem je služba poskytována zdarma. Roční registrační poplatek činí pro čtenáře od 15 do 69 let 100,- / 50,- Kč. Pro čtenáře nad 70 let je registrace do knihovny poskytována zcela zdarma.

Jak služba funguje?

Na základě domluvy s knihovnicí. Sdělíte jí své jméno, adresu a o jaké konkrétní tituly máte zájem. Domluvit se můžete osobně, telefonicky (+420 725 724 447) nebo po e-mailu p.syrovatkova@knihovna-as.cz. Dokumenty doručujeme jednou měsíčně, zpravidla první týden v měsíci a zároveň odneseme přečtené zpět do knihovny.

Knihy a audioknihy, časopisy a hry je možné vybírat pomocí on-line katalogu, který je umístěn na webových stránkách knihovny nebo využít rady a doporučení pracovníků knihovny. Jednorázově lze půjčit maximálně 4 tituly.

Možná máte příbuzné, sousedy nebo známé, o kterých víte, že by o donáškovou službu mohli mít zájem. Informujte je prosím o této možnosti, budou vám jistě vděční.

Copyright MediaSolution © 2024