AKTUÁLNÍ OTEVÍRACÍ DOBA Zavřeno
+420 725 722 541, +420 725 724 447 info@knihovna-as.cz Hledat v katalogu

Oddělení pro děti a mládež

Oddělení

Oddělení pro pro děti a mládež je tu pro nové i stávající čtenáře od 0 do 100+ let

• je určeno především dětem do 15 let

• najdete zde k půjčení nebo jen prohlédnutí knihy, časopisy, komiksy, leporela

• elektronický on-line katalog

• zde si můžete také vypůjčit deskové hry – určené od jednoho po více hráčů, karetní hry, deskové hry, hlavolamy

• rezervace požadované literatury

• má bezvadné sedací vaky na pohodové čtení a odpočinek

• pořádá besedy a programy pro školy a družiny

• aktivní virtuální realitu na PC  si děti musí zasloužit čtením

• pro uživatele knihovny 0,5 hodiny na počítači s připojením k internetu, práce ve Wordu či Excelu

Kamarádka knihovna

Přijďte oznámkovat naši knihovnu. Známkuje se jako ve škole a předměty jsou podobné. Můžete oznámkovat výběr knih, otevírací dobu, chování knihovnice/-ka atd. Stačí přijít do knihovny a vyplnit vysvědčení. Pozor, každý může známkovat jen jednou.

Vysvědčení rozdáváme v dětské knihovně nebo si ho můžete také stáhnout: Vysvědčení pro knihovnu , vytisknout a donést na dětské oddělení.

tel. +420 725 722 541, email: deti@knihovna-as.cz

Mohlo by se vám hodit: